Mandaly

Harmonizační mandaly

4. února 2018 v 20:25 | Jana Rajecká
Vytvářím mandaly k harmonizaci čaker v lidském organismu a nebo v prostoru.
Jedná se o autorskou kombinovanou techniku s grafikou a malbou na plátně, doplněnou krásnými kameny polodrahokamů nebo barevnými sklíčky či třpytkami. Pro zájemce můžu použít i speciální metalické a perleťové barvy, které dodávají obrazu netradiční vyzařování.
Lidem vytvářím i mandaly podle slunečního znamení v horoskopu. Pro harmonizaci domů či bytů dokážu vytvořit mandaly nebo obrazy na podporu žádoucího sektoru podle Feng- Šuej.
Tyto mandaly jsou otestovány pomocí virguly panem biotronikem Kordinou, který hledal v mém obydlí negativní zóny a přitom mi potvrdil velmi silné léčivé vyzařování mých obrazů.
Menší formáty mandalek se dají výborně využít jako energetické zářiče.
Jedná se o laminované karty ve velikosti cca 20 x 20 cm, které se dají využít i jako netradiční prostírání. Tyto mandaly potom představují účinné nabíječe vody či nějakého pokrmu nebo
i léků. Voda má nádhernou schopnost, příjímat vlastnosti ze svého okolí. Proto je dobré si nabíjet vodu ze studánky pomocí těchto energetických zářičů.
Vyrábím i tzv. čakrové pásy, které slouží k harmonizaci prostoru i těla podle učení Feng - Šuej.
Mandaly jsou většinou čtvercového formátu, ale je možné se domluvit i na obdélníkovém formátu.
V kontaktech mám uvedeno telefonní číslo a také e-mail, na který mi můžete napsat podrobný popis toho, co byste si představovali.

Na ukázku pro Vás jsem tady zařadila malou ukázku svých mandal.

 
 

Reklama