Léčivé obrazy

Léčivé obrazy

8. června 2011 v 20:19 | Jana Rajecká
Již od dětství jsem ráda malovala a tvořila a postupně, jak jsem dospívala, tak jsem cítila, že bych to měla dělat nejen pro sebe, ale také pro ostatní lidi.

Důležité je malovat nebo tvořit s láskou. A bez ní by to snad ani nešlo. V té době jsem však ještě netušila,… že dokážu malovat obrazy, které mají léčivé účinky. Jsou malovány s poselstvím andělů, které v barvách přenáším do jednotlivých obrazů. Barvy v obrazech pak působí na člověka svými uklidňujícími a harmonizačními účinky. Využívám různých výtvarných a malířských technik, nejčastěji pro individuální práci podle data narození a jména, používám barevné pastely.

Obrazy působí velmi blahodárně nejen na zdraví a duši člověka a harmonizují energie v čakrách, ale jsou také vhodné jako dekorace do pokojů a místností, kde se s jejich pomocí docílí harmonie prostředí a člověk má v zápětí i lepší pocity a najednou se mu začne v životě víc dařit.
Pro dekorační účely však raději sáhnu po barvách, ať už olejových nebo akrylátových, ... hlavně, když se výsledek líbí a přináší lidem lásku, zdraví, radost, hojnost a harmonii. Doma jsem si také zharmonizovala prostory prostřednictvím obrazů a dekorací podle východního učení Feng - Šuej a výsledky se dostavily během několika týdnů. Ráda všem, kdo mě o to požádají, předám poselství ve svých namalovaných obrazech.

Aby nedocházelo k nesrovnalostem, tak uvádím na pravou míru, že jsem autorkou pouze těch obrazů, které se nachází dole vlevo v menu pod Rubrikami v Galerii.

Tam naleznete také metalické plastické obrazy se třpytivým efektem, které se nejlépe hodí do moderních domovů, či do prostor pro různá obchodní jednání, do zasedacích místností, prostorných vstupních hal, restaurací nebo galerií. Tyto obrazy jsou malovány také zcela intuitivně, bez vměšování myšlenek. Obrazy vytvářím jedinečnou autorskou technikou, která ve finále velmi umocňuje hloubku obrazu.

Obrazy, které jsem uveřejnila na svých internetových stránkách, jsou chráněny před poškozováním autorských práv tím, že jsem do každého svého obrázku vložila logo svojí firmy, které ruší léčivé energetické vyzařování a obrázek se stává znehodnoceným.
Obrazy fungují na principu silného energetického zářiče a mají ochrannou, povzbuzující, podporující, aktivující nebo v některých případech (kde je to žádoucí) i tlumící či uzemňující energii.

Jsou zaktivovány pomocí andělských a archandělských energií, které prostupují při malování do obrazů a dokážou měnit staré zaběhané a nefunkční struktury energií.

Je důležité nehodnotit tyto obrazy po umělecké stránce, ale dovolit jim
působit tam, kde mají a jak mají.
V případě, že je někdo začne přehodnocovat po stránce umělecké,
může svojí myšlenkou zastavit působení této jemné, léčivé andělské a tvořivé
energie vložené do těchto zářivých obrazů.

Mým velkým přáním je, aby moje obrazy změnily život každému, kdo jej považuje za utrpení,... na místo plné lásky, kde se člověk cítí zdravý, šťastný a spokojený a jeho život ho naplňuje ve všech směrech.

S láskou Jana Rajecká ...


Všechny svoje dotazy pište a posílejte na e-mail: jana.rajecka@seznam.cz

obrazky a animace


 
 

Reklama