Harmonizační mandaly

4. února 2018 v 20:25 | Jana Rajecká |  Mandaly
Vytvářím mandaly k harmonizaci čaker v lidském organismu a nebo v prostoru.
Jedná se o autorskou kombinovanou techniku s grafikou a malbou na plátně, doplněnou krásnými kameny polodrahokamů nebo barevnými sklíčky či třpytkami. Pro zájemce můžu použít i speciální metalické a perleťové barvy, které dodávají obrazu netradiční vyzařování.
Lidem vytvářím i mandaly podle slunečního znamení v horoskopu. Pro harmonizaci domů či bytů dokážu vytvořit mandaly nebo obrazy na podporu žádoucího sektoru podle Feng- Šuej.
Tyto mandaly jsou otestovány pomocí virguly panem biotronikem Kordinou, který hledal v mém obydlí negativní zóny a přitom mi potvrdil velmi silné léčivé vyzařování mých obrazů.
Menší formáty mandalek se dají výborně využít jako energetické zářiče.
Jedná se o laminované karty ve velikosti cca 20 x 20 cm, které se dají využít i jako netradiční prostírání. Tyto mandaly potom představují účinné nabíječe vody či nějakého pokrmu nebo
i léků. Voda má nádhernou schopnost, příjímat vlastnosti ze svého okolí. Proto je dobré si nabíjet vodu ze studánky pomocí těchto energetických zářičů.
Vyrábím i tzv. čakrové pásy, které slouží k harmonizaci prostoru i těla podle učení Feng - Šuej.
Mandaly jsou většinou čtvercového formátu, ale je možné se domluvit i na obdélníkovém formátu.
V kontaktech mám uvedeno telefonní číslo a také e-mail, na který mi můžete napsat podrobný popis toho, co byste si představovali.

Na ukázku pro Vás jsem tady zařadila malou ukázku svých mandal.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama