Víly a skřítkové venku i v interiéru

26. listopadu 2013 v 10:45 |  Víly a skřítkové - ochránci prostředí

Víly a skřítkové v našem životě

Víly a skřítkové jsou velmi důležité bytosti, které pomáhají očistě prostředí přírody na naší planetě. Jsou služebníky matky Země, které tady věrně slouží několik tisíc let.

Vzhledem k tomu, že území, kde se víly a skřítci nachází, oplývá krásnou přírodou, nemůžeme je hledat na ulici, kde jezdí spousta dopravních prostředků a kde je prostředí již "načichlé" technickým pokrokem a vývojem. Vyhledávají rádi čistou přírodu bez civilizace.
Některým lidem se však podaří s těmito tvorečky spřátelit a oni je pak rádi navštěvují v jejich zahradách, sadech, na loukách i v lesích. Starají se o správný chod přírody v té dané lokalitě, kde se nachází. Lidé by si z nich měli vzít příklad v tom, jak se starají a pečují o přírodu.
Pro spoustu z nás je to přirozené, ale jsou i takoví, kterým příroda spíš "vadí" než aby byli vděční za to, že ji tady ještě máme.
Lidé by si měli více uvědomit skutečný význam přírody pro nás pro všechny, pro život i pro zdraví,... a místo ničení, by jí měli spíš uctívat za to, že nám dává důležitou obživu, léčivé látky, minerály a stopové prvky, které ke svému životu tak moc potřebujeme.

Proto jsem se rozhodla začít tvořit sochy víl a skřítků, jako velmi důležitých ochránců přírody, které je možno umístit v zahradě, na terase mezi květinami a nebo jen tak jako netradiční
a zajímavou dekoraci v interiéru.


Víly a skřítkové pro jednotlivce

Je možnost i vytvoření víl a skřítků na zakázku pro konkrétního člověka a nebo pro určité konkrétní prostředí (zahradu, terasu atd.). To jsou tzv. osobní ochránci a víly sudičky.
Všechny tyto bytosti žijí v jiné úrovni, než je většina lidí schopna vnímat svým zrakem.
Jsou skutečně takovými malými sudičkami pro lidi, které bdí nad jejich životy a vedou je po správné cestě.
Mám dar tyto bytosti vnímat a vidět. Je to potom jako malý zázrak, když se taková krásná
a jedinečná bytost zrodí pod mýma rukama. Většina lidí říká, že ty sochy jsou živé. A potom
je mnohem víc živější a zajímavější i život těch lidí, pro které takovou osobní sudičku nebo osobního ochránce vytvořím pro jejich běžný život.

Všechny sochy jsou ručně modelovány z materiálu připomínající kámen. Tato hmota se modeluje složitým a zdlouhavým způsobem, není to tak jednoduché, jako s modelářskou
či hrnčířskou hlínou.
Finální podoba připomíná kámen a také má takovou životnost.
Sochy, které mám v galerii jsou v barvách přírodního pískovce a kolorovány výhradně zemitými odstíny, aby se umocnila jejich funkčnost pro matku Zemi a vše tak korespondovalo i s jejími zákony. U soch pro jednotlivce je možné kolorování jemnými přírodními pastelovými odstíny.

Každá socha je originální kus, který v sobě nese jedinečné poselství.
Vytvářím k nim i typické prostředí, opět modelované z umělého kamene. Je to vždy otázka domluvy se zákazníky.

Všechny svoje dotazy pište a posílejte na e-mail: jana.rajecka@seznam.cz

http://lecive-obrazy.blog.cz/galerie/vily-a-skritkove-ochranci

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AlbertIcoda AlbertIcoda | E-mail | Web | 5. června 2018 v 17:32 | Reagovat

The prostate related is central to the portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years old. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most forms of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of the particular defect inside the gland and also the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be caused by trauma to the urinary tract or by infections received from other areas in the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to establish the cause of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some from the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a number of ejaculations per week will assist to prevent prostate type of cancer.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most significant measure to look at to make certain a healthy prostate is always to choose regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you must go for prostate examination at least one time 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama